Veebimeedia

Eesti Meedial on väga laiahaardeline ja erinevaid teemasid kattev veebivõrgustik nii Eestis, Lätis kui ka Leedus.

Postimees.ee, rus.postimees ja news.postimees on uudisteportaalid, kus kajastatakse päevakajalisi eesti- ja välismaiseid uudiseid vastavalt eesti, vene või inglise keeles.

Kohalikke uudiseid toovad lugejateni Eesti Meedia maakonnalehtede Tartu Postimees, Pärnu Postimees, Sakala, Virumaa Teataja, Järva Teataja, Lõuna-Eesti Postimees uudisteportaalid.

Elu24.ee on meelelahutuslikku sisu pakkuv portaal, mis haarab lugejaid uudiste ning lugudega meilt ja mujalt. Limon.ee pakub meelelahutusuudiseid ja sündmuste kajastusi venekeelsele lugejale.

Eesti Meedia enam kui kümme erinevat eestikeelset teemaportaali aitavad kiirelt leida üles temaatilise info. Naised saavad suhte-, pere-, ilu- ja moeuudistega kursis olla Sõbranna.ee kaudu; reisihuvilistele jagab väärt infot Reisile.ee; lemmikloomade omanikud leiavad paeluvat lugemist portaalist Lemmik.ee; kodu-, sisustus- ja kinnisvarauudised on kergelt leitavad portaalist Kodustiil.ee. Eakatel aitab kiiresti muutuvas maailmas kohaneda 60pluss.ee, maaelu teemadega aitab kursis olla Maaelu.ee. Ilmaolusid vahendab Ilmajaam.ee. Väärt nõuandeid doktoritelt leiab portaalist Kliinik.ee. Kogu Eesti Meedia videosisu koondab kokku aga Pleier.ee.

Leedus on Eesti Meedial uudisteportaal 15min, mis sisu poolest keskendub kvaliteetsele ja maailma avardavale ajakirjandusele, mille tuumaks on uuriv toimetus. Lisaks on leitavad kõikvõimalike elualade uudised, mitmed neist fookusportaalide põhiselt.

Lätis on Eesti Meedial kaks uudisteportaali TVNET ja Apollo, mis edastavad nii kohalikke kui maailma poliitika-, majandus- ja ühiskonnauudiseid ning teavet uute tehnoloogiate ja meelelahutuse kohta.