Raadio

Eesti Meedia kontserni kuulub viis raadiojaama, mis on edastanud tasakaalustatud ja eri sihtrühmi paeluvaid raadioprogramme juba 25 aastat. Raadiotest kolm on suunatud eestikeelsele ja kaks venekeelsele kuulajale.

Raadio Kuku on esimene täielikult erakapitalil baseeruv raadiojaam ja on täna Euroopas üks vähestest eraõiguslikest raadiojaamadest, mille fookuses on uudised, jutu- ja probleemsaated ning üksikud, kuid seda hoolikamalt valitud muusikapalad.

Raadio Elmar on unikaalne nähtus nii Eesti kui kogu maailma meediamaastikul, olles ainuke raadiojaam, mille eetris kõlavad vaid Eesti artistide esitatud laulud ning valdav osa neist ka eesti keeles.

Raadio MyHits on Eesti Meedia raadiopere kõige noorem liige. Raadiojaam on suunatud ka just nooremale publikule, kelle jaoks on oluline, et nende lemmikraadio on kättesaadav kõiki moodsaid kanaleid kasutades ning kelle jaoks muusika on lahutamatu osa igapäevast.

Järelkuulamise ehk podcasti võimalus ja podcastid on saanud aastate jooksul standardiks igale ajaga kaasaskäivale meediaväljaandele ja nii on ka kõikide Eesti Meedia raadiojaamade otse-eetris kõlanud parimad palad järelkuulatavad igal ajal ja igast seadmest:
http://podcast.kuku.ee/
http://podcast.elmar.ee/
http://podcast.myhits.ee/

Venekeelsed raadiojaamad on Narodnoe Radio ja DFM.

Eesti Meedia raadiojaamu kuulab Kantar Emori andmetel nädalas ligi pool miljonit eestimaalast vanuses 12–74 eluaastat.