Post Factum

Eesti Meedia raamatukirjastus Post Factum alustas tegevust 2015. aastal. Kirjastuse tegevus on laienenud iga aastaga. Post Factum annab välja nii ilu- kui ka aimekirjandust. Lugejateni on toodud eesti algupäraseid teoseid ja tõlkeraamatuid. Meie eesmärk on kirjastada raamatuid, mis on ühtaegu nii sisukad kui ka kaunid. Väikeste lugejate lugemisvarasse oleme lisanud värvikirevaid ja õpetlikke teoseid. Suurematele lugemishuvilistele mõeldes oleme kirjastanud krimikirjandust, koka- ja meisterdamisraamatuid, samuti tänapäeva väärtkirjandust ning luulet. Väga populaarseks on osutunud Post Factumi terviseraamatute sari, milles ilmunud teosed valmivad koostöös eesti parimate arstidega.

Eesti Meedia kirjastus Post Factum võitis ka EV100 raamatuhanke. Alates 2018. aasta veebruarist antakse välja enam kui 40 ülevaateraamatut eri valdkondade arengu kohta Eestis viimase saja aasta jooksul.

Meie usume, et raamatute lugemine teeb inimese targaks ja ilusaks ning teeme omalt poolt kõik, et inimesed oleksid targad ning ilusad nüüd ja igavesti.